Gayrimenkul danışmanlığında günümüzde birçok danışmanlık servisleri bulunmaktadır. Zingat gayrimenkul danışmanlığı konusundaki ısrarcı tutumuyla uzun yıllara dayanmakta olan başlıca yaklaşımından yola çıkarak konut rehberliğinde bulunmaktadır.

Gerek satılık gerekse kiralık olarak dairelerin başta gelen Beylikdüzü satılık daire merkezi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

En önemli hizmetlerinden birisi olarak özellikle bölgesel düzeydeki çalışmalarını sunarak müşteri odaklı çalışma temeliyle hareket ederek gayrimenkul danışmanlığı konusundaki ısrarcı tutumuyla müşteri öncelikle hizmet sunmaktadır. Başta gelmeye devam etmekte olan özelliğinden birisi olarak yine Bahçelievler satılık daire fırsatlarını sunarak bütün bu satılık daire modellerini bir arada yansıtan niteliklerini ele almaktadır.

Yaşam rehberliği konusunda önde gelen özellikleriyle yaklaşımını bir arada sunan çalışmalarıyla gayrimenkul yatırımlarına dönük olmak üzere İstanbul ilinin her semtinde hizmet vermektedir.

Kentsel dönüşüm projelerine yönelik özel olarak Esenyurt satılık daire bölge raporları hazırlayarak kesenize en uygun, planlarına en fazla cevap veren niteliklerde satılık ya da kiralık daire satışları yapmakta ve alımlarında aracılık olarak zingat.com müşterileriyle buluşturmaya devam ederek hizmetlerini yürütmektedir.