lake-sallanan-sandalye

İhtiyacınız olan sağlam ve kaliteli bir sandalye ise Özek Mobilya sizin için doğru adres. Konya ilinde müşterilerine hizmetler sunan firmamız ilerleyen yıllarda mobilyalarını Türkiye çapında müşterilerine ulaştırmayı başarmıştır. Bunda gelişen teknolojinin, ulaşımın ve internetin kitlelere ulaşmadaki gücü etkili olmuştur.

Dilsiz Uşak
Dilsiz Uşak

Dilsiz Uşak

 

Sandalye çok önemli bir mobilya ürünüdür. Kullanana keyif ve rahatlık vermesi, dayanklı olması, uzun yıllar kullanılabilmesi kendisinden beklenen en temel vasıflardır.

 

Ahşap sandalye faaliyetlerimizin odağı olmakla beraber birçok çeşit sandalye ürün gamımızda yer almaktadır. Örneğin bahçe sandalyesini de bizde bulabilirsiniz veya tonet sandalyeyi de. Sallanan sandalye, tolix sandalye, rattan sandalye gibi daha pek çok çeşidimiz mevcuttur.

 

Hesaplı sandalye almak veya sadece sandalye modellerini görmek için Özek Mobilya sayfamızı ziyaret edin. Her zaman uygun sandalye fiyatlarını bizde bulacaksınız.

Dilsiz Uşak

Dilsiz Uşak

 

Size tanıtmak istediğimiz bir diğer mobilyamız dilsiz uşak. Uygun fiyatlarıyla tekli ve çiftli dilsiz uşaklar firmamızdan satışa sunulmaktadır. Devlet dairelerinde ve lüks ofislerde daha çok kullanılan ve bulunduğu ortama bir prestij katan bir üründür dilsiz uşak askılık. 1. sınıf ağaçtan imal edilen tek tepeli ve çift tepeli dilsiz uşaklar yine 1. kalite boya ile boyanmakta ve siz müşterilerimize özenle hazırlanmaktadır.