Şerit ledler, bir alanın estetik şekilde dekore edilmesinde çok ekonomik ve etkili bir malzeme haline gelmiş durumdadır. Küçük led ampullerin, esnek bir şerit üzerine dizilmesiyle oluşturulmuş olan ürünlere şerit led adı verilmektedir. Şerit ledlerin uygulanması, arka yüzeylerinde yapışkan bulunduğu için oldukça kolaydır. Cam, ahşap ya da metal yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Güçlü Led Projektör Ürünleri

LED Projektörler, klasik yani daha eski teknoloji ile üretilmiş olan aydınlatma ürünlerine göre çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Genel olarak dış mekanlarda tercih edilmekle beraber, uygun olan iç mekanlarda da kullanılabilmektedirler. Led projektör, diğer ürünlere göre daha güçlü ve dengeli bir ışık dağılımı sunmaktadır. Bunun yanı sıra az enerji tüketmekte ve bakıma daha az ihtiyaç duymaktadırlar.

Ekonomik ve Uzun Ömürlü Led Ampul

Led ampullerin aydınlatma verimlilikleri üst düzeydedir ve buna rağmen klasik aydınlatma elemanlarına oranla çok daha az enerji tüketmektedirler. Led ampul çok uzun ömürlü bir üründür ve bu özellikler bir bütün olarak düşünüldüğünde oldukça ekonomiktir. http://www.evelektrigi.com/ internet sitesinden; şerit led, led projektör ve led ampul çeşitlerini inceleyebilirsiniz.