Köpeklerde alan eğitimi, köpek sahiplerinin komutuyla ya da sahibine karşı herhangi bir tehdit sevdiği anda bunu etkisiz hale getirmeyi amaçlayan bir dizi eğitim disiplinini içerir. İtaat eğitimi almamış köpekler için bu Köpek Eğitimi aşamasına başlamak neredeyse imkânsızdır. Özellikle temel itaat eğitimini alan köpeklerin bu eğitim sistemine alışması, gereken komutları yerine getirmesindeki öğretiler çok daha kolay olmaktadır. Bu eğitimi almış köpekler, sezdiği tehlikelere harekete geçerek sahibinden komut almadan bırakmaz, komuttan sonra serbest bırakır.

Köpek Pansiyonu

Özellikle köpeklerini belli bir süreliğine bırakmak isteyeceği yerler olan Köpek Pansiyonu, köpeklerin bu süre zarfında rahat edeceği, ihtiyaçları karşılanacağı oldukça güvenilir bir barınma hizmetidir. Köpeğini çok seven sahipler genel olarak bu sırdaşlarını bir yere bırakmak istemezler. Bunun sebebi, kendisinden başkasının onlara daha iyi bakamayacağını düşünememesinden kaynaklanır. Ancak köpek pansiyonları ile köpeklerinizi emin ellere teslim edebilirsiniz.

Köpek Oteli

Dilediğiniz gibi www.kopek-egitimi.com adresinden de gerekli detaylara göz gezdirdikten sonra dostlarınızı Köpek Oteli adı verilen tam teşekküllü tesislere teslim edebilirsiniz.