Özel davetlerde veya çeşitli etkinliklerde, kişilere plaket ile ödül sunmak, artık bir gelenek haline gelmiş olmasından dolayı, bugün en iyi şekilde isteklerinize uygun olan özel tasarımlarda plaketler yaptırmanın mümkün olacağını söyleyebiliriz. Teknolojinin bizlere sağlamış olduğu imkanlar ile, Türkiye’nin neresinde olduğunuz fark etmeksizin, istediğiniz gibi plaket yaptırmak için, sizlerde www.idilreklam.com adresini ziyaret ederek, tüm modelleri ve çalışmaları inceleyebilir ve bu incelemeler sonrasında, istediğiniz özelliklerde olan ve özel tasarımlı olarak plaketinizi yaptırabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar ile internet üzerinden de siparişinizi verebileceğiniz ürün çeşitleri ile, rahatlıkla istediğiniz promosyon ürünlerini, hediyeleri sunmuş olacaksınız. Bir çok farklı çeşitlerde kupalar, kristal ödüller, madalyalar, masa isimlikleri, tabelalar da yapıyor olmalarından dolayı, krom, alüminyum ve sarı pirinç üzerine her türlü yazıyı yazarak hazırlamaktadırlar. Ayrıca renkli ve özel logolu çalışmalar da yapıyor olmalarından dolayı, internet siteleri üzerinden siparişinizi vererek, rahatlıkla hazırlatabilir ve sonrasında her türlü özel etkinliklerde dağıtmaya başlayabilirsiniz.

plaket

Kristal Plaket Modelleri

Sadece düz çeşit plaketler değil, aksine bir çok farklı kesimlerde ve farklı malzemeler ile de plaket hazırlatmanız mümkün olacaktır. Bu sayede rahat bir şekilde seçiminizi yapmanız ve sonrasında özel olarak hazırlatarak, kargo ile aldıklarınızı kapınıza kadar getirtmeniz mümkün olacaktır. Fiyatların uygun olması da büyük bir avantaj olmasından dolayı, istediğiniz gibi kristal ya da ahşap üzerine de isim yazdırabilirsiniz. Ödül törenlerinde veya başarı toplantılarında, çalışanlara, akademisyenlere, öğrencilere takdim edeceğiniz plaket ile kurum olarak gerekli ilgiyi göstermiş olacaksınız.

Ödül Plaketleri

Tabii ki bu ödüller her anlamda etkin olması ve her şeyin maddi değil, başarı ile de olabileceğinin bir göstergesi olan plaket ile kurumunuza verilen çalışmaların ne kadar önemli olduğunu da göstermiş olacaksınız. İdil Reklam, tüm yaptırmak istediğiniz özel tasarımlı ve baskılı plaket, kupa, rozet, madalya için en iyi çözümü sunuyor olmalarından dolayı, istediğinizi rahatlıkla yaptırabilir ve işlerinizi bu sayede halledebilirsiniz. Yapacağınız seçimler ile birlikte, istediğiniz sayılarda plaket yaptırabilir ve ödül törenleriniz de başarılı kişilere ödülü takdim edebilirsiniz.