Teknoloji çağı hepimizi içine olanca kuvvetiyle çekmeye devam ediyor. Elbette bu apansız devam eden sonsuz güç dengesinde yerimizi almak hepimizin zorunluluğu… Bu nedenle de yapılması gereken teknik gelişmelerden anında haberdar olmak ve böylelikle söz konusu alana yönelik olmak üzere yeni kabiliyetler edinmektir. Corel Draw grafik yazılımı konusunda öne çıkan bir masaüstü yazılımı uygulaması olma özelliğini taşıyarak bu alanda etkin hizmetler sürdürmektedir.

Xsteel kursu şeklinde öne çıkmaya devam eden yansımalarından birisi olarak son derece önemini koruyan niteliklerine sahip olarak 2.5 hafta sürecek eğitim süreci doğrultusunda 4 gruptan oluşan 10 kişilik eğitim sürecini başlatmış bulunmaktadır.

Logo hazırlama, animasyon ve grafik tasarımı gibi birçok teknik konularda masaüstü yazılım olma özelliğini sürdüren sta4cad kursu ile sadece 2.5 hafta süresinde bütün yönleriyle söz konusu grafik yazılımın öğrenilmesi mümkün olabilmektedir.

Aynı zamanda ortaya konulan başlıca gelişmelerle %30 yeni sezon kayıtlarına özel indirim fırsatından yararlanılarak solidworks kursu biladim.com kaydının yaptırılması tamamen mümkün olan gelişmelerden birisini oluşturmaktadır.