Evde boş vakit geçirmektense kafa dağıtacağınız bir uğraş olmalıdır. Oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız yeni oyun oynama arayışına gireceksiniz. İnternetten binlerce oyun bulunmaktadır. Fakat kimi oyunlara daha başlamadan sizleri sıkacaktır. Oynayacağınız oyunun özellikleri ve nasıl oynanacağı konusunda bilgi sahibi olup öyle oynamak daha mantıklıdır.

Macera ve aksiyon isterseniz point blank ng sizlerin zevkine hitap etmektedir. Bu oyunda tamamen yaşamak için savaşmanız gerekmektedir. Köklü bir oyun olan point blank ng 2008 yılında temelleri atılmıştır.

Piyasaya sürüldüğünde herkes tarafından oldukça beğenilmiştir. Türkiye ile birlikte toplam 12 ülkede de yoğun bir oyuncu toplamıştır. İçeriği oldukça zengin olan bu oyun seri ve oldukça hızlı olan bir oyundur.

Silah durumunu kontrol etmek ve seçmek için cs go skin en mantıklı seçiminiz olacaktır. Bu bölümde silahlar hakkında en detaylı bilgiler mevcuttur. Kullanacağınız silahlar kullanılmış mı, eskimiş mi, yeni mi detaylı kategorilerde sizlere sunulmuştur. Silahların nadirliği ve kıymetini belirten 7 farklı renklere sahiptir. Seçiminizi isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun oynarken maceradan maceraya atlayacaksınız. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Role playing kelimelerinin kısaltması rp’dir. Rp satın al bütün istediğiniz karakteri kendiniz yaratınız. Oluşturacağınız karakterleri iyi ya da kötü özelliklerine göre uygun bir şekilde davranabilmek en önemli ayrıntıdır. Kopazar ‘ da sizlerin hayal gücüne hitap eden her türlü etkinlik bulunmaktadır.