Bilgisayar üzerinde ücretsiz olarak çalışabilen ve tüm video ile ses dosyalarını sorunsuz yürütebilen en etkili medya oynatıcılardan birisi Gom Player’dır. Pek çok video ve ses dosyası formatını desteklediği için alanında en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Windows media player veya bilgisayarın üzerinde hazır kurulu olarak markaya göre değişebilen diğer medya oynatıcılara göre, çok daha hızlı ve çok daha fazla dosya biçimini açabiliyor oluşu Gom Player‘ı en çok indirilen uygulamalar arasına sokmuştur.

gom-player

Gom Player’ın Kurulumu ve Kullanımı

Gom media Player sahip olduğu düşük alan sayesinde bilgisayarınızda neredeyse hiç yer kaplamaz ve bilgisayara inmesi çok kısa sürer. İndirme işleminde gösterilen talimatlara tamam dedikten sonra bir kaç dakika içerisinde kurulum tamamlanır. Açmak istediğiniz videoyu veya ses dosyasını seçerek, tercih edilen oynatma biçimini Gom Player Türkçe yapmalısınız. İlk videoya mahsus olmak üzere bazı ayarlar ve araç sekmesi görülebilir. Dilediğiniz formatları seçerek kolaylıkla, sorunsuz bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz.

Gom Media Player Download Ederek Neler Yapılabilir?

Gom Player Türkçe olması çok sade ve kolay şekilde tasarlanmış ara yüzü sayesinde, hiç bilgisayardan anlamayanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir medya oynatıcıdır. Video ve ses dosyası açmasının yanı sıra, videolarda oluşan alt yazı ile ses arasındaki senkronizasyon sorununun giderilmesini sağlayarak büyük kolaylık sunar. Bu altyazı ayarı sayesinde alt yazıların kullanıcılar tarafından özelleştirilebilmesi sağlanır. Ayrıca kullanıcılara istedikleri gibi çalma listesi hazırlama imkânı ve tüm video ile ses ayarlarını özelleştirme imkânı sunar. AVI, MPEG, MP4 gibi en çok kullanılan video formatlarını kolaylıkla açar ve açılma sırasında görüntü kalitesinde hiçbir sorun yaşatmaz. Zaten tüm sorunlar için kişinin kendi zevkine göre seçimler yapabileceği onlarca çeşit ayar bulunmaktadır. Çok daha fazla ek özelliğe sahip gom player download  edenler, piyasadaki en kolay ve en hızlı çalışan medya oynatıcısını bilgisayarlarında bulunduruyor olacaktır.

Gom Player indir