WhatsApp'a 2 Özellik Geldi! - WhatsApp Beta İndir !

 

Tm dünya genelinde 1 Milyar’ın üstünde kullanıcısı bulunan ve dünyanın en çok veri alış verisi ve haberleşme kaynağı olarak gösterilen WhatsApp, kendini geliştirmeye devam ediyor.

Facebook ile güçlerini birleştirdikten sonra gücüne güç katan ve âdeta şaha kalkan WhatsApp, bugünlerde 2 yeni uygulama için kullarını sıvadı. Beta yayınını hizmete sunan WhatsApp’ın bu yeni 2 uygulaması kullanıcıların bir birlerine ZİP ve Office Programlarını göndermesi ile alakalı olacak.

Bu konu ile ilgili olarak altyapı çalışmalarını tamamlayan ve kullanıcılarına sunman için Beta testini kullanan Whatsapp, Android işletim sistematik telefnlar için bu uygulamayı hazırladı. İOS işletim sistemi için halen hazır hale gelemeyen uygulamadaki yenilikler, veri transferinde de hızlı bir yol oluşturmayı sağlıyor.

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan platformlar arası bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger; iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses mesajları gönderebilirler.

ZİP dosyalarının gönderimi için uygun hale gelmeyi maksatlayan WhatsApp, ayrıca Office programları ile da kendisini güncelleyecek ve World ve Excell gibi birçok programın transferine müsaade edecek. Power Points ve daha birçok uygulamanın kullanıcıdan kullanıcıya kolay ve hızlı gitmesi için hazırlanan WhatsApp’ın Beta 2.16.189 versiyonunu indirmek için linki tıklamanız yeterli.

https://www.whatsapp.com/download/