Sıfır araç alma sitesi hem uygun araba fiyatları sunar, hem de beklentiniz olan araba modellerini önünüze getirir. Kullanıcı dostu arayüzle aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz. Dacia fiyat listesi gibi pek çok markanın fiyat listesini önünüze getiren bu site, isteğe göre 0 veya 2. el araç alımında da tercih edilmektedir. Ayrıca, aktif müşteri hizmetleriyle her an sorularınıza yanıt alacağınız bir hizmet söz konusudur.

Araç Karşılaştırma İçin Doğru Adres

35 civarı marka seçeneği sunan site, Türkiye’de satılan birçok araca kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik 2. el isteyenler için araçlarda km opsiyonu da bulunmaktadır. 2. el olsun ama az kullanılmış olsun diyenler için oldukça cazip bir seçenektir. Tüm bunlara ek olarak araba karşılaştırma seçeneği ile önerilen veya kendi tercihiniz olan araçları karşılaştırabilmeniz mümkün.

 

Karşılaştırma yaparken araçla ilgili temel bilgiler haricinde motor, performans, şanzıman – çekiş sistemi, yakıt tüketimi – gaz salınımı, sürüş destek sistemleri, güvenlik, dış gövde, ağırlık ve ölçüler, lastik ve jant, camlar ve aynalar, iç mekan, müzik ve multimedya sistemleri, garanti ve yol yardım hizmetleri vb. pek çok detayı görebilme olanağına sahipsiniz.

En Güncel Araba Fiyatları ve Listesi

Siteye iletişim bilgilerinizi girerek istediğiniz araçla ilgili teklif alabilirsiniz, böylece firma tarafından size dönüş sağlanabilir. Araçlar içerisinde sedan, hatchback, station wagon, mpv, cabriolet, suv, pick-up, van, minibüs, kamyonet gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunlara ek olarak otomobil haberlerini ve otomobille ilgili tüm gelişmeleri http://www.sifiraracal.com/ bu site üzerinden takip edebilirsiniz.