Yıllar önce piyasaya sürülen ve kısa sürede büyük ilgi gören Euro Truck Simulator’un devamı niteliğindeki bu tır simülasyon oyunu, günümüzde çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Tır simulasyon oyunlarıiçerisinde liderliğini yıllardır sürdüren oyunun ikinci versiyonu çok daha gelişmiş özellikler ile karşımıza çıkmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 Özellikleri

Euro Truck Simulator 2 oynarken kullanıcılara hissettirdiği gerçekçi oynanış imkanı ile rakibi olan diğer simulasyon oyunlarından ayrı bir yerdedir. Oldukça gelişmiş olan grafikleri ile tır kullanma zevkini kullanıcılara sağlayan bu yazılımda kişilerin gezebileceği ve keşfedebileceği onlarca farklı mekan bulunur. Euro Truck Simulator 2’de ayrıca kişiselleştirilebilen oyun içi bir radyo özelliği mevcuttur ve bu da kullanıcıların diledikleri müzikleri dinleyerek oyun oynayabilmelerine imkan verir.

Euro Truck Simulator 2 Ne İşe Yarar?

Tır simülatörü Euro Truck’un devamı olan bu oyunda çok daha kaliteli grafikler ve büyük bir yol haritası kullanıcıları karşılar. Avrupa’nın karayollarında tır seyahati üzerine kurulan oyunda ünlü araba markaları Renault, MAN gibi pek çok firmanın da son model tır araçları bulunur. Oyun esnasında çeşitli özelleştirmeler ile alınan tırları güçlendirmek mümkündür.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl Kullanılır?

Oyunu indirebilmek için öncelikle internet üzerinden gerekli yükleme işlemlerinin yapılması ve sonrasında da bilgisayara kurulması gerekir. Oyun kurulduktan sonra masaüstüne gelen simgesine çift tıklanarak başlatılabilir. Ara yüzü oldukça basit olan oyun YENİ OYUN seçeneğine basılarak oynanabilir. Bilgisayarınıza En güzel tır oyununu indirmek için http://www.indirson.com/euro-truck-simulator-2-indir/ adresinden  en güncel halini indirip  oynamaya başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 indir