İnternet bağlantınız olmadığı halde batak oynama fırsatı sağlayan batak ihaleli, ücretsiz bir android uygulamasıdır. Kart oyunu olarak bilinen ancak daha sonra sanal âlemde de severek oynanan batak oyunu, son olarak internet bağlantısı gerektirmeden rahatça oynanma noktasına geldi.

Genellikle internet bağlantısı gerektiren ve online taraflarla oynanan oyunlardan biri olan batak, batak ihaleli ismi ile internetsiz bir şekilde cihazlarda yerini aldı. Oyun uygulaması, yapay zekâya karşı oynanması mantığını içeriyor.

Batak İhaleli Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Sade, basit bir grafik düzenine sahip olan batak ihaleli, yapay zekâya karşı oynanan android oyun uygulamasıdır. Online olmadığı için basit gibi görünebilir fakat yapay zekâ çoğu zaman çok daha çetin bir oyuncu olmaktadır.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ihaleli batak indir, mobil cihaz üzerinden rahatlıkla oynanmaktadır. Üstelik internet hızı gerektirmediği için oldukça hızlı hareket imkânı da sağlamaktadır.

Batak İhaleli Detayları

Batak ihaleli ile evde, iş yerinizde sıkıldığınız her an eğlenebilirsiniz. Bilhassa toplu taşıma araçlarında oldukça iyi gelmektedir. Oyunu uygulamalar kısmından  indirdiğinizde hemen başlayabilme şansınız bulunmaktadır.

Kuralları bilmeyenler için biraz zor gelse de deneme yanılma yoluyla dahi yavaş yavaş fikir veren bir oyundur. Üstelik yapay zekâ ile oynamanın en büyük avantajı da öğrenilebilecek en güçlü rakiplerden birinden öğrenilmesidir. Temelde sayfalarca kuralı bulunmayan batak ihaleli, içeriğinde düz batak da bulundurmaktadır. Bu şekilde oyunu iki türlü oynama fırsatı da mümkündür. Batak ihaleli oyununu ücretsiz oynamak ve bilgisayarınıza indirmek için http://www.indirson.com/batak-ihaleli/ adresinden indirebilirsiniz.