Bilgisayar sistemlerinde yer alan tüm sürücüleri aynı anda ve hızlı bir şekilde güncellemek amacıyla tercih edilebilecek programların arasında ilk sırada olan SlimDrivers oldukça faydalı bir yazılımdır. Driver güncelleme programları içerisinde en temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olan kullanıcıların bile rahatlıkla kavrayabileceği program bu açıdan pek çok kişi tarafından tercih edilir.

SlimDrivers Özellikleri

SlimDrivers‘in en önemli artıları arasında kolay kullanımı, tamamen ücretsiz olması ve hatasız sürücü taraması yapması yer alır. Driver güncelleme programları arasında pratik ve hızlı çözüm arayanların en popüler tercihlerinden birisi olan bu programdan maksimum verim almak mümkün olmaktadır.

SlimDrivers Ne İşe Yarar?

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve kurulabilen programın en temel amacı; bilgisayar sistemlerinde yer alan tüm sürücüleri detaylı bir şekilde taramak ve güncel olmayan sürücüleri tespit ederek yine bu sürücülerin en güncel versiyonlarını internet üzerinden indirerek kurmaktır. Bu sayede normalde bilgisayar sahiplerinin başına kalan sürücü arama, bulma, indirme ve kurma işlemlerini tek başına kolaylıkla halledebilir. Bu açıdan SlimDrivers indir oldukça faydalı ve kaliteli bir program olarak nitelendirilir. Programda ayrıca zamanlı tarama imkanı, çeşitli günlerde güncelleme kontrolleri, yedekleme olanakları ve gelişmiş ara yüz gibi çeşitli özellikler de bulunur.

SlimDrivers Nasıl Kullanılır?

Sürücü Güncelleme Programı  kurulumu tamamlandıktan sonra sadece Start Scan butonuna basarak bilgisayardaki sürücüleri araması ve eski olanları tespit etmesi sağlanır. Sonrasında ise yine programda yer alan bağlantılar sayesinde en son sürücülerin indirilmesi mümkün olur. Bilgisayarınıza en güncel son sürümünü http://www.indirson.com/slimdrivers/ linkinden indirebilirsiniz.